Sėkmė žaliems - Zigas Ziglaras

Sėkmė žaliems

Zigas Ziglaras

Kaina: 4,99

Kuriame knygyne yra?

Vertinti

Parinkite įvertį

Bendras įvertinimas : 5 / 5

Apie knygą

Vienintelis dalykas, galintis pakeisti Jus tokį, koks esate šiandien, tuo, kuo norite būti rytoj, yra knygos, kurias skaitote, žmonės, su kuriais bendraujate ir Jūsų svajonės. Skaitydami „Sėkmę žaliems“, be abejonės, tapsite geresni. Ši knyga atsakys į Jūsų klausimus apie sėkmę tvarka, kuria Jūs norėsite, kad jie būtų atsakyti. Žinoma, ši knyga rašyta nuo pradžios iki galo, tačiau ji parašyta taip, kad Jūs galite atsiversti bet kurį skyrelį bet kuriame skyriuje, kokia norite tvarka ir niekuomet negalvoti, kad kažką pražiopsojote.

Prekės informacija

340 p., minkštas virš.
22x17x2,5 cm
Leidykla: Smaltijos leidykla, UAB, 1999
ISBN 9789986965053
Prekės kodas 9789986965053

Komentarai (1)

Naujausi | Geriausi

Nerijus
Knyga, kuria perskaicius optimizmo kiekis padideja keliskart. Kitaip sakant - optimizmo bomba. Nebesinori buti tuose paciuose remuose, o tik judeti i prieki ir siekti geriausio. Skaitosi labai lengvai, nors ir yra 340psl, taciau uzteko 2 dienu, kad perskaityti visa nuo pradzios iki pabaigos. Yra tikrai nemazai geru patarimu. Nors skaityta 2010 metais, taciau, tai viena labiausia patikusiu knygu. Rekomenduoju visiems, kurie nepatenkinti dabardine padetimi.

Rašyk savo komentarą

*Prašome užpildyti laukus, pažymėtus

Kuriame knygyne yra?

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS