Pasiek savo tikslą. Kaip rasti motyvacijos sportuoti ir ją išlaikyti - Andrius Pauliukevičius

Pasiek savo tikslą. Kaip rasti motyvacijos sportuoti ir ją išlaikyti

Andrius Pauliukevičius

Kaina: 9,39

Kuriame knygyne yra?

Vertinti

Parinkite įvertį

Bendras įvertinimas : 5 / 5

Apie knygą

Kultūrizmo čempionatų prizininkas Andrius Pauliukevičius jaunystėje tikrai negalėjo pasigirti tobulu kūnu. Būdamas 181 cm ūgio ir 62 kg svorio jis netraukė merginų dėmesio. Noras jį atkreipti paskatino, nepaisant gydytojų draudimų, pasukti į sportą. Vėliau sportas tapo gyvenimo būdu ir mėgstamu trenerio darbu.  
Žmonės stebisi, iš kur A. Pauliukevičius turi tiek valios valgyti vis tą patį maistą ar penkis kartus per savaitę eiti į sporto salę. Jis tiesiog to nori. Motyvacija – tai noras arba poreikis ką nors daryti. Ši knyga skirta norintiems pagerinti kūno formas.
Knygoje Andrius Pauliukevičius dalijasi savo žiniomis ir patirtimi, kurios padės rasti motyvacijos keistis ir ją išlaikyti. Naudodamiesi autoriaus patarimais galėsite išvengti pagrindinių klaidų ir nesustoti padarę pažangą. Taip pat knygoje rasite kultūrizmo, šokio, fotografijos profesionalų sėkmės istorijų. Juk išgirdę apie kitų žmonių pasiekimus ir patys pradedame labiau stengtis.
Nebeieškokite pasiteisinimų, kodėl ko nors negalite padaryti. Jei turėsite aiškų tikslą ir laikysitės šioje knygoje pateiktų patarimų, siekti trokštamų kūno formų bus žymiai lengviau!

Perskaitę knygą sužinosite:
* Kas yra motyvacijos priešai
* Dažniausias nesėkmių priežastis
* Motyvacijos stiprinimo būdus
* Kaip išvengti „Velniop visa tai!“ efekto
* Ką daryti, kai norisi viską mesti
* Kaip dėlioti savo prioritetus ir planuoti laiką
* Kokius filmus žiūrėti, kad įkvėpimas sportuoti augtų

Andrius Pauliukevičius domėtis sportu pradėjo dar paauglystėje. Vėliau šis pomėgis tapo gyvenimo būdu ir atvedė į sportines aukštumas. A. Pauliukevičius turi ilgametės trenerio patirties, kurios įgavo dirbdamas tiek Lietuvoje, tiek keliuose Anglijos klubuose. Jis du kartus tapo Europos kultūrizmo čempionu, o suskaičiuoti, kiek kartų laimėjo Lietuvos čempionatų prizines vietas ir tapo nugalėtoju, jau pritrūktų abiejų rankų pirštų.
Remdamasis sukaupta trenerio bei profesionalaus sportininko patirtimi, Andrius vadovauja pirmajam Baltijos šalyse sveikatingumo projektui KILO.LT ir rūpinasi, kad žmonės pasiektų tokias kūno formas, kokių trokšta. 2014 m. pasirodė pirmoji autoriaus knyga „Tobulas kūnas“, kuri iš karto tapo bestseleriu.

Prekės informacija

187 p., nespalv., iliustr., minkštas virš.
21,4x15x1,5 cm
Leidykla: Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB, 2015
ISBN 9786094038983
Prekės kodas 9786094038983

Pažiūrėk, kas viduje

Pažiūrėk, kas viduje

Apie autorių

Andrius Pauliukevičius

Lietuvos bestselerių „Tobulas kūnas“ ir „Pasiek savo tikslą“ autorius bei Europos kultūrizmo čempionas, pasaulio kultūrizmo ir fitneso čempionatų prizininkas, sveikos gyvensenos konsultantas, asmeninis treneris ir internetinio projekto KILO.LT vadovas.
Remdamasis sukaupta trenerio bei profesionalaus sportininko patirtimi, Andrius vadovauja pirmajam Baltijos šalyse sveikatingumo projektui KILO.LT ir rūpinasi, kad žmonės pasiektų tokias kūno formas, kokių trokšta.
Pirmoji A.Pauliukevičiaus knyga „Tobulas kūnas“ sulaukė itin didelės sėkmės – vos išleidus ji buvo graibstoma nuo lentynų. Ši knyga yra skirta žmonėms, kurie svajoja apie puikias kūno linijas, o pats autorius joje dalijasi asmenine patirtimi. Antroji ir jau skaitytojų pripažinimą spėjusi pajusti Andriaus Pauliukevičiaus knyga „Pasiek savo tikslą“ atskleidžia motyvacijos paslaptis, o dėl įspūdingo knygos viršelio rašytojas vyko net į Izraelį.

Komentarai (0)

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

*Prašome užpildyti laukus, pažymėtus

Kuriame knygyne yra?

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO