Pasaulis pagal Garpą. Pegaso kolekcija - John Irving

Pasaulis pagal Garpą. Pegaso kolekcija

The World Accoring to Garp John Irving

Kaina: 11,99

Kuriame knygyne yra?

Vertinti

Parinkite įvertį

Bendras įvertinimas : 5 / 5

Apie knygą

Geriausias vieno įdomiausių nūdienos amerikiečių rašytojų Johno Irvingo (Džono Irvingo) romanas „Pasaulis pagal Garpą“ nuo pasirodymo 1978 m. buvo perleistas daugiau nei trisdešimt kartų ir laikomas viena ryškiausių XX amžiaus knygų. Tai romanas, kuriuo autorius teigia norėjęs „rimtuolius ne kartą prajuokinti, o jautresnes širdis sugraudinti“. Rašytojui, kurio „prekės ženklas“ – domėjimasis žmonių santykių keistybėmis ir mokėjimas su humoru kalbėti net apie tragiškiausius dalykus, pavyko abu šie dalykai.

„Pasaulis pagal Garpą“ – šiuolaikinė saga apie kiek neįprastą šeimą, kurios gyvenimas bėga negailestingame ir įvairiausių prieštaravimų kupiname mūsų dienų pasaulyje. Visų įvykių centre – T. S. Garpas, rašytojas, skandalingai išgarsėjęs ne tik savo knygomis, bet ir gyvenimu. Jis ir visi kiti spalvingi šios knygos personažai kiekvienas savaip mėgina prisitaikyti prie neretai absurdiškos mūsų pasaulio tikrovės ir gyventi gyvenimą, kokio trokšta.

Nepamirštama charizmatiško keistuolio Garpo istorija ir originalus jo požiūris į gyvenimą netruko visame pasaulyje virsti fenomenu – garpomanija, kuri jau kelis dešimtmečius skaitytojus kviečia susimąstyti apie save ir pasaulį, kuriame gyvename.

Visame pasaulyje milžiniško populiarumo sulaukęs rašytojas Johnas Irvingas (g. 1942) lietuvių skaitytojams puikiai pažįstamas ir kaip daugelio kitų romanų („Laisvę lokiams!“, „Vandens metodas“, „Vidutinio svorio santuoka“, „Naujojo Hampšyro viešbutis“, „Sidro namų taisyklės“, „Malda už Oveną Minį“, „Cirko sūnus“, „Našlė vieneriems metams“, „Ketvirtoji ranka“, „Kol tave rasiu“, „Paskutinė naktis Tvisted Riveryje“, „Viename asmenyje“) autorius.

Prekės informacija

Iš anglų k. vertė Zita Marienė, Romualdas Petraitis
600 p., kietas virš.
2,15x14,3x5,2 cm
Leidykla: Alma littera, 2016
ISBN 9786090122792
Prekės kodas 9786090122792

Pažiūrėk, kas viduje

Pažiūrėk, kas viduje

Apie autorių

John Irving

 

Amerikiečių rašytojas John Irving (Džonas Irvingas) gimė 1942 m. kovo 2  d. Naujajame Hampšyre.

Rašytojo karjera parsidėjo, kuomet jam buvo 26-eri. Tuomet John Irving parašė pirmąjį savo romaną „Laisvę lokiams!“. Tačiau tik kiek vėliau, išleidęs romaną „Pasaulis pagal Garpą“, rašytojas išgarsėjo  visame pasaulyje, o pati knyga tapo tarptautiniu bestseleriu – kaip ir kiti vėlesni John Irving kūriniai. Išleidęs „Pasaulis pagal Garpą“ ir tapęs žymus rašytojas visą savo laiką galėjo skirti rašymui nesirūpindamas finansais.

Kai kurie autoriaus darbai, tapę bestseleriais, buvo ekranizuoti: „Pasaulis pagal Garpą“, „Sidro namų taisyklės“, „Malda už Oveną Minį“. Už „Sidro namų taisykles“, kaip už geriausiai adaptuotą filmą, 1999 m. John Irving laimėjo Oskarą.

Mūsų skaitytojams gerai žinomi šios John Irving knygos: „Sidro namų taisyklės“, „Pasaulis pagal Garpą“, „Ketvirtoji ranka“, Malda už Oveną Minį“, „Našlė vieneriems metams“, „Kol tave rasiu“, „Naujojo Hampšyro viešbutis“, „Vandens metodas“, „Cirko sūnus“, „Vidutinio svorio santuoka“, „Paskutinė naktis Tvisted Riveryje“, „Laisvę lokiams!“, „Kaip išgelbėti Paršelį Snidą“.

Komentarai (5)

Naujausi | Geriausi

tikėjausi labai daug
bet pasirodo.. nusipirkau jo knygą, dabar galvoju, reikės parduoti.. ir ne dėl to kad apie antrą galą, o tiesiog neturi knyga jėgos.. garpas rašytojas neorganiškas, helena negyva, kiti personažai mediniai..
R
Puiki knyga. Tam tikra prasme nenormali, bet tuo pačiu ir įstabi.
Algis
Šlamštas, gaila sugaišto laiko
Jurgita
Nesuprantu, kodėl jis taip vertinamas. Labai seniai perskaičiau būtent šią ir supratau, kad nieko gero. Dar buvau sugalvojus, kad gal reikia duoti šiam autoriui antrą šansą, bet taip ir nebaigiau jo knygos "Našlė vieneriems metams", nors tikrai ypatingai retai nebaigiu skaityti knygos iki galo. Na, bet sorry neturiu laiko knygoms apie antrą galą. Tiesiog per daug gerų knygų
aha
Gerai, kad ne sita buvo mano pirma Irvingo skaityta knyga. Po sitos nesinori jo knygu apskritai skaityti.
Autorius su visokeriopais nukrypimais.

Rašyk savo komentarą

*Prašome užpildyti laukus, pažymėtus

Kuriame knygyne yra?

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Pylimo g. 53/2
Vikingų g. 3, Prekybos slėnis „Nordika“
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 75
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Vytauto pr. 24, Kauno autobusų stotis
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO
Marijampolė
Bažnyčios g. 13
Utena
Aušros g. 21 / A.Baranausko g. 44, PC AUŠRA
Kėdainiai
J. Basanavičiaus g. 47D
Telšiai
Respublikos g. 20
Šilutė
Lietuvininkų g. 42
Mažeikiai
Žemaitijos g.38, PC RIMI
Rokiškis
Nepriklausomybės a. 27
Prienai
Vytauto g. 30
Šakiai
V. Kudirkos g. 35

Taip pat jus gali sudominti

After. Kai mes pasiklydom II

Kaina: 17,45 Akcija: 8,73 Sutaupote: 8,72 ( 50% )

Tėvas Gorijo

Kaina: 15,75

„Ramybės“ vynuogynas

Kaina: 19,65 Akcija: 9,83 Sutaupote: 9,82 ( 50% )