Nestandartinis vaikas, arba Kaip auklėti tėvus - Vladimir Levi

Nestandartinis vaikas, arba Kaip auklėti tėvus

Nestandartnij rebionok Vladimir Levi

Kaina: 13,99

Kuriame knygyne yra?

Vertinti

Parinkite įvertį

Bendras įvertinimas : 5 / 5

Apie knygą

Negąsdinkit mažo vaiko,

nes jo siela pabėgs į požemių sodus

ir kelio atgal neberas...

 

Vladimiras Levis (g. 1938 m.) – garsus rusų psichologas, psichoterapeutas, rašytojas, poetas, 6 vaikų tėtis.

 

Tai itin savita, žaižaruojančio humoro, netikėtų įžvalgų kupina knyga apie tėvų ir vaikų bendravimo meną, apie vaikus, nepanašius į kitus, apie mokymosi sunkumus, paauglių problemas, narkotikų grėsmę, pirmąją meilę... Tai ne tiek pastabos iš gydytojo kėdės, kur mama ar močiutė atveda probleminį vaiką, kiek jautrus žvilgsnis į vaiko minčių erdves, širdies kerteles. Skaitydami sužinosite, kaip vaikai, nepaisant auklėjimo, tampa geri, ir kaip užaugti kartu su vaiku.

Ši praktinės psichologijos knyga gerokai peržengia žanro ribas – čia gausu tikrų istorijų, išgalvotų veikėjų komentarų, autoriaus įžvalgų, citatų ir sveiko humoro. Autoriaus kalba itin gyva, pereinanti į šnekamąjį stilių, prisodrinta žodžių žaismo, metaforų, poezijos intarpų ir filosofinės išminties.

 

 

 

Prekės informacija

Iš rusų k. vertė Aira Nekrašaitė
464 p., nespalv., iliustr., kietas virš.
20,5x13,3x4 cm
Leidykla: Alma littera, 2013
ISBN 9786090109960
Prekės kodas 9786090109960

Pažiūrėk, kas viduje

Pažiūrėk, kas viduje

Komentarai (1)

Naujausi | Geriausi

Elena
pati geriausia, nuostabiausia knyga apie vaikų auklėjimą. (Perskaičiau jų nemažai). Auginu 4 vaikus, ir ši knyga man kaip Biblija. Vis laikas nuo laiko pavartau ją, nes čia pasakojama nuo vaiko gimimo iki tapimo suaugusiu, sprendžiami ne tik klausimai, kylę dėl trimečio krizės, bet ir tokie svarbūs kaip mirties, savižudybės, sekso, narkotikų.... visiem visiem rekomenduoju!

Rašyk savo komentarą

*Prašome užpildyti laukus, pažymėtus

Kuriame knygyne yra?

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS