MUZIKA. Kūrybinės užduotys XI-XII klasei. Anapus triukšmo - Arvydas Girdzijauskas

MUZIKA. Kūrybinės užduotys XI-XII klasei. Anapus triukšmo

Arvydas Girdzijauskas

Kaina: 3,39

Kuriame knygyne yra?

Vertinti

Parinkite įvertį

Bendras įvertinimas : 5 / 5

Apie knygą

Šios muzikos kūrybinės užduotys priklauso serijai „MENŲ DIRBTUVĖS“ ir skiriamos aukštesnių gimnazijos klasių dvejų metų muzikos ugdymo(si) kursui. Jos suteikia galimybę ir mokytojui, ir mokiniams dirbti pasitelkiant įvairius vadovėlius ir kitas mokymosi priemones. Tai mokymosi vedlys: kiekvienos temos pradžioje pateikiama apibendrinamoji informacija apie nagrinėjamą muzikinį reiškinį, probleminiai klausimai skatina nestandartinius požiūrius ir vertinimus. Problemas siūloma aptarti diskutuojant, taikant įvairius aktyvaus mokymosi metodus: minčių lietų, tiesioginį rašymą, trijų žingsnių interviu ir kt. Muzikos tyrinėjimo užduotys ragina mokinius ieškoti idėjų, atsakymų į klausimus įvairiuose šaltiniuose, rengti tyrimų pristatymus, koncertus, parodas ir performansus, savitai pateikti savo tiriamosios veiklos rezultatus. Užduočių sąsiuvinyje siekiama suderinti muzikos vertinimo, atlikimo, kūrybos ir muzikinės kalbos pažinimo sritis, pateikti jas taip, kad mokiniai maksimaliai plėtotų ir pritaikytų savo kūrybinius, analitinius gebėjimus, išmoktų dalyvauti įvairiose muzikinės veiklos srityse, sukauptų patirtį ir medžiagą, kurios reikia rengiant menų egzamino kūrybinį darbą ir jo aprašą. Tam pateikiama projekto, orientuoto į menų egzamino struktūrą, atmintinė.

Visos šio sąsiuvinio užduotys gali būti atliekamos ir per pamokas, ir kaip savarankiškos veiklos užduotys ar klasės projektai, skatinantys mokinius plačiau, įvairiapusiškiau ir giliau pažinti muziką ir muzikinį gyvenimą, vertinti jį įvairiais aspektais ir įvairiuose kontekstuose.

Muzikos mokymosi komplektą XI–XII klasei sudaro: mokytojo knyga https://klase.eduka.lt ir kūrybinės užduotys.

Prekės informacija

80 p., dvispalv., iliustr., minkštas virš.
29x21x0,5 cm
Leidykla: Šviesa, 2014
ISBN 9785430062958
Prekės kodas 9785430062958

Pažiūrėk, kas viduje

Pažiūrėk, kas viduje

Komentarai (0)

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

*Prašome užpildyti laukus, pažymėtus

Kuriame knygyne yra?

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Pylimo g. 53/2
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO

Taip pat jus gali sudominti