Flirtas su rudeniu. Moterų knyga - Edita Čekuolienė

Flirtas su rudeniu. Moterų knyga

Edita Čekuolienė

Kaina: 9,19

Kuriame knygyne yra?

Vertinti

Parinkite įvertį

Bendras įvertinimas : 0 / 5

Apie knygą

Edita Čekuolienė – didelę darbo patirtį turinti psichologė, rašo straipsnius, veda seminarus, dėsto psichologiją keliose aukštosiose mokyklose. Knygos „Psichologijos žiupsnis ant kasdienybės“ autorė ir knygos paauglėms „Nuo ančiuko iki gulbės: mergaičių knyga“ bendraautorė.

Patarimų knyga – tarsi pokalbis su geriausia drauge ar psichologu. Aptariama daug temų, tad kiekviena skaitytoja tikrai ras ką nors naudinga sau ir galės tai pritaikyti gyvenime. Čia netrūksta ir tikrų istorijų, iliustruojančių konkrečias situacijas, tad skaityti įdomu ir nenuobodu.

Prekės informacija

440 p., kietas virš.
22,1x16,2x3,2 cm
Leidykla: Tyto alba, 2013
ISBN 9789986169758
Prekės kodas 9789986169758

Pažiūrėk, kas viduje

Pažiūrėk, kas viduje

Apie autorių

Edita Čekuolienė

Edita Čekuolienė – psichologė, turinti daugiau kaip 30 metų darbo patirtį. Dėsto psichologiją keliose aukštosiose mokyklose, veda seminarus įmonių darbuotojams (temos: kaip įveikti stresą, spręsti konfliktus, įveikti psichologines problemas, krizes ir pan.), konsultuoja individualiai. Dalyvauja įvairiose televizijos ir radijo laidose, rašo straipsnius (publikuoti dienraštyje „Lietuvos rytas“, žurnaluose, interneto portaluose). Enciklopedinio dvitomio „Vaiko priežiūros ir ligų žinynas“ (2005, 2006, Mokslo ir enciklopedijų leidybos institutas) psichologijos dalies autorė. Knygos paauglėms „Nuo ančiuko iki gulbės“ (2009, „Tyto alba“) bendraautorė. Parašė knygą brandaus amžiaus moterims „Flirtas su rudeniu“.

Komentarai (0)

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

*Prašome užpildyti laukus, pažymėtus

Kuriame knygyne yra?

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS