Dievas visada keliauja incognito - Laurent Gounelle

Dievas visada keliauja incognito

Dieu voyage toujours incognito Laurent Gounelle

Kaina: 14,05

Kuriame knygyne yra?

Vertinti

Parinkite įvertį

Bendras įvertinimas : 5 / 5

Apie knygą

Knygoje pasakojama istorija panardina į svaigią Paryžiaus vasaros atmosferą ir kviečia susimąstyti: kas gali paskatinti mus įveikti savo baimes, susikaustymą bei įpročius ir, kai gyvenimas nebeteikia džiaugsmo, priversti išsukti iš įprasto kelio?

Įsivaizduokite – nepažįstamas žmogus išgelbsti jums gyvybę mainais už pasižadėjimą daryti viską, ko tik jis pareikalaus... jūsų paties labui. Priremtas prie sienos sutinkate ir atsiduriate keistoje padėtyje: regis, viskas ima slysti iš rankų... Jūsų gyvenimas – nebe jūsų valioje, tačiau daugeliu atžvilgių gerokai įdomesnis nei anksčiau! Vis dėlto pamažu apninka abejonės: ko iš tikrųjų siekia tas žmogus, kuris kišasi į jūsų gyvenimą? Kas jis toks? Ir kas tie paslaptingi jo aplinkos žmonės?

 

Tikiuosi, kad mano knygos ras savo skaitytoją. Rašydamas siekiau perteikti savo patirtį bei žinias, gautas iš neurologijos specialistų ir išminčių, kuriuos sutikau keliaudamas. Jie man daug davė: negalėjau viso to pasilikti vien sau.

Aš nieko neišgalvojau ir neketinu pateikti naujo, genialaus laimės recepto. Tik noriu padėti skaitytojams suvokti, kokios iš tikrųjų vertingos yra paprastos tiesos, kurias kažkodėl dažniausiai pamirštame. Kviečiu į daug ką pažvelgti kitaip.

Laurent Gounelle

Prekės informacija

Iš prancūzų k. vertė Lina Perkauskytė
360 p., kietas virš.
24,2x15,1x3,2 cm
Leidykla: Alma littera, 2012
ISBN 9786090104682
Prekės kodas 9786090104682

Pažiūrėk, kas viduje

Pažiūrėk, kas viduje

Apie autorių

Laurent Gounelle

Daugiau nei 23 šalyse skaitytojų pripažintas bestselerių rašytojas, knygų „Dievas visada keliauja inkognito“ ir „Žmogus, kuris norėjo būti laimingas“ autorius. Nuo keturiolikos metų keliavęs po pasaulį, vėliau studijavęs humanitarinius mokslus Kalifornijos universitete, Laurent Gounelle savo patirtį ir žinias perduoda skaitytojams – jo knygose nagrinėjamos problemos aktualios kiekvienam skaitytojui, o paprasta autoriaus stilistika daro jo knygas lengvai suprantamas.
Supindamas populiariąją psichologiją ir įtraukiantį siužetą, prancūzas Laurent Gounelle stengiasi padėti savo skaitytojams atrasti kelią į laimingą gyvenimą.

Komentarai (20)

Naujausi | Geriausi

Vita
Visų išliaupsinta, bet man pradėjus skaityti banaloka, netikroviška, psichologiniai pamokymai, padrąsinimai, bet ir nebuvo visiškai neįdomi, kad neskaityčiau toliau. Įpusėjus tapo net truputi detektyviška, žadinanti smalsumą, bet vis tiek tokia saldi ir pataikaujanti skaitytojui. Į pabaigą susiskaitė su malonumu, užkabino, daug įvykių veiksmo, o per juos ir pamokymų kiekvienam. Statyčiau šią knygą į lentyną kartu su tokiom kaip ,,Vienuolis kuris pardavė Ferrarį" ar ,,Alchemikas". Rekomenduočiau jauniems ir ne visada pasitikintiems savo jėgomis ar abejojančiais savo sugebėjimais žmonėms.
E
Viena is idomiausiu kadanors skaitytu knygu. Labai rekomenduoju visiems.
nerijus
Tikrai nereali knyga. Lentynoje pirmu numeriu padeta ☺
Donis
nuostabi istorija, nuostabus pasakojimas, fantastiskai geras siuzetas, pabaiga labai netikéta, pamokantis romanas, nenusivyliau skaitydamas tokia gausybe puslapiu, nenusivyliau !
Mantas
Puiki, idomi, itraukianti, lengvai skaitoma, galima pasisemti kazko gero :)
Monika
Nepaprastai įdomi ir prasminga knyga....ją norisi ryte suryti, nes neįmanoma sustoti :)
Diana
Rekomenduoju, ypač žmonėms, kuriems trūksta šiek tiek drąsos, pasitikėjimo savimi tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.
Nusivyliau šia knyga...
Armina
Puiki knyga, turėtų patikti tiek detektyvų tiek psichologinių knygų mėgejams. Rekomenduoju!
Edita
fantastiška knyga, norėčiau perksityti tokių daugiau knygų, kurios nenusileistų šiai knygai įdomumu, subtilumu, šiluma . Tai viena iš retų knygų , kurias norėčiau turėti savo lentynoje; dažniausiai knygas imu iš bibliotekų, šią pasiėmusi iš bibliotekos taip pat.

1-10 11-20

Rašyk savo komentarą

*Prašome užpildyti laukus, pažymėtus