Stebuklas (el. knyga) - Emma Donoghue

Stebuklas (el. knyga)

Emma Donoghue

Kaina: 10,61

Kuriame knygyne yra?

Vertinti

Parinkite įvertį

Bendras įvertinimas : 0 / 5

Apie knygą

Centrinės Airijos lygumos, 1859-ieji. Anglų slaugė Libė Rait paskiriama į mažytį kaimelį tirti, vietinių žodžiais tariant, medicinos anomalijos ar stebuklo. Žmonės kalba, kad vienuolikmetė Ana O’Donel jau keturi mėnesiai gyvena neimdama nė kąsnio į burną ir yra sveikutėlė: jos gyvybę paslaptingai palaiko kažkokios nematomos jėgos. Slaugės užduotis – ištisą parą nenuleisti nuo badaujančiosios akių ir atskleisti tiesą.

Libė įsitikinusi, kad mergaitę ir jos šeimą valdo tamsybė ir prietarai, ir tikisi per kelias dienas atskleisti apgavystę. Tačiau kuo daugiau laiko praleidžia su Ana, tuo aiškiau supranta, kad jos pačios įsitikinimai apie mergaitę, airius ir pačią save yra klaidingi. Kas iš tikrųjų yra Ana – apsimetėlė ar gyvas stebuklo įrodymas? O galbūt Libei tiesiai prieš akis skleidžiasi kažkas daug pikčiau?

Įkvėptas tikrų istorijų apie „badaujančias mergaites“, užfiksuotų Europoje ir Šiaurės Amerikoje nuo XVI iki XX a., „Stebuklas“ – tai stulbinamas, mintis jaukiantis pasakojimas apie artimą ryšį tarp žmonių iš visiškai skirtingų pasaulių, apie meilės ir piktybės kovą. Tai tikras mūsų įsitikinimų, kas iš tiesų teikia atgaivą kūnui ir sielai, išbandymas.

„Kibirkščiuojančios įtampos istorinis romanas apie galią naikinti.“
Stephen King

„Romane keliami itin drąsūs klausimai apie tai, kiek toli galima žengti, kad įrodytum savo tikėjimą.“
Publishers Weekly

„Pasakojimas, peržengiantis suvokimo ribas ir veriantis širdį.“
New York Times

Emma Donoghue (Ema Donohju, g. 1969 Dubline) – airių rašytoja. Kembridžo universitete įgijo daktaro laipsnį už disertaciją apie XVIII a. anglų grožinę literatūrą. Jos romanas „Stebuklas“ pateko į tokių literatūros premijų kaip „Giller Prize“ ir „Shirley Jackson Award“ trumpuosius sąrašus ir akimirksniu tapo tarptautiniu bestseleriu. Romanas išleistas daugiau kaip 20 šalių.

Prekės informacija

el. knyga cm
Leidykla: Baltos lankos, 2019
ISBN 9786094791949
Prekės kodas 9786094791949

Apie autorių

Emma Donoghue

Airių rašytoja Emma Donoghue gimė Dubline 1969 m. ir buvo  jauniausia iš aštuonių vaikų. Dublino universitete studijavo anglų ir prancūzų kalbas, vėliau persikėlė į Angliją, kur Kembridžo universitete įgijo filosofijos daktaro laipsnį.

Būdama 23-ejų Emma Donoghue atsidėjo vien rašymui ir šis darbas tapo jos pragyvenimo šaltiniu. Po ilgų blaškymųsi tarp Anglijos, Airijos ir Kanados rašytoja apsistojo Londone ir dabar ten gyvena su vyru, augina sūnų ir dukrą.

Emma Donoghue rašė ne tik romanus, bet ir dramas scenai bei radijui, radijo pjeses, kūrė filmus, taip pat parašė keletą literatūros istorijos veikalų.

Rašytoją labiausiai išgarsino grožinė kūryba. Jos romanai pelnė daugybę prestižinių apdovanojimų ir išversti į daugiau nei 40 kalbų.

Komentarai (0)

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

*Prašome užpildyti laukus, pažymėtus

Taip pat jus gali sudominti

Visas gyvenimas

Kaina: 12,19

Žvalgo mokinys. Ledo šalis

Kaina: 8,99

Atgimusieji (el. knyga)

Kaina: 5,80