Lietuvių kalbos mokomoji priemonė 7kl. - Vytautas Šalavėjus, Laima Jankauskienė, Tatjana Borisevičienė, Laima Lukšaitė, Gita Baltutienė, Teresė Hokienė

Vertinti

Parinkite įvertį

Bendras įvertinimas : 0 / 5

Apie knygą

Mokomoji priemonė parengta pagal naujas lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo bendrąsias programas.  Didesnis dėmesys skiriamas raštingumo įgūdžiams formuoti ir skaitymo gebėjimams stiprinti. Priemonė skirta mokiniams, turintiems lietuvių kalbos mokymosi sunkumų, lietuvių kalbos mokytojams ir specialiesiems pedagogams. Ši mokymo priemonė bus naudinga ir kitiems mokiniams, kuriems lietuvių kalba nėra pats lengviausias mokomasis dalykas.
 
Kiekvienos temos pradžioje paprastai ir aiškiai pateikiame svarbiausias taisykles, paaiškinimus, kai kurių užduočių atlikimo pavyzdžius, todėl šia priemone galima naudotis ir be vadovėlio. 
Parengėme įvairias užduotis, kurios ne tik padės mokiniams suprasti, išmokti, pagilinti, įtvirtinti, pritaikyti žinias, bet ir ugdys dėmesį, mąstymą, regimąjį suvokimą, padės atrasti ir taikyti mokymosi strategijas, planuoti veiklą. Vienos užduotys yra paprastesnės, kitos sudėtingesnės. Todėl tikimės, kad jos tiks mokiniams, turintiems mažesnių ir didesnių mokymosi sunkumų. Mokytojai ir mokiniai gali pasirinkti, kurias užduotis atlikti.

Prekės informacija

80 p., minkštas virš.
29,5x20,5x0,5 cm
Leidykla: K.J.Vasiliausko leidykla„Lucilijus“, 2016
ISBN 9789955323457
Prekės kodas 9789955323457

Komentarai (0)

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

*Prašome užpildyti laukus, pažymėtus

Taip pat jus gali sudominti