Sveiko proto investavimas - John C. Bogle

Sveiko proto investavimas

John C. Bogle

Kaina: 12,49

Kuriame knygyne yra?

Vertinti

Parinkite įvertį

Bendras įvertinimas : 0 / 5

Apie knygą

Štai ką apie šią knygą Warrenas Buffettas neseniai rašė savo laiške akcininkams: „Žinoma, yra keletas labai gerų investicijų valdytojų. Tik trumpoje distancijoje labai sunku suprasti, ar jiems tiesiog sekasi, ar jie tikrai talentingi. Šiaip ar taip, daugumai patarėjų daug labiau sekasi generuoti didelius mokesčius negu didelę grąžą. Tiesą pasakius, tikroji jų kompetencija – parduoti produktus. Tas pats, kas klausytis sirenų giesmių. Vietoj to investuotojai, tiek smulkūs, tiek ir stambūs, turėtų gilintis į tai, ką Johnas Bogle surašė mažoje knygelėje „Sveiko proto investavimas“.“

Investavimas – sveiko proto užsiėmimas. Sveikas protas mums sako, o istorija patvirtina, kad paprasčiausia ir veiksmingiausia investavimo strategija – labai žemomis sąnaudomis pirkti ir laikyti visų įmonių akcijas, kuriomis viešai prekiaujama šalies biržoje (t. y. tokiu būdu sau pirkti dalį visų šalies verslų). Klasikinis indeksinis fondas, kuris turi tokį rinkos portfelį, – vienintelė investicija, garantuojanti sąžiningą grąžą akcijų rinkoje.

Jei norite išnaudoti indeksinio investavimo galimybes, nėra geresnio mokytojo negu legendinis investicinių fondų srities veteranas Johnas C. Bogle. Per savo ilgą karjerą Johnas C. Bogle – „Vanguard Group“ įkūrėjas ir pirmo pasaulyje indeksinio investicinio fondo steigėjas – kliovėsi indeksiniu investavimu ir taip sukrovė „Vanguard“ klientams solidų turtą.

Kupina gilių įžvalgų ir praktinių patarimų mažoji knyga „Sveiko proto investavimas“ padės jums panaudoti šią investavimo strategiją. Sėkmingai investuoti nėra lengva – tam reikia drausmės ir kantrybės. Bet paprasta, nes viskas paremta sveiku protu.

Vadovaudamiesi mažąja knyga „Sveiko proto investavimas“ išmoksite ir suprasite:
• kodėl verslo tikrovė – dividendinis pajamingumas ir pelno augimas – yra svarbiau už rinkos lūkesčius;
• kaip atsispirti slegiančiam investavimo sąnaudų, mokesčių ir infliacijos poveikiui;
• kaip kaupiamosios grąžos stebuklą sunaikina kaupiamųjų sąnaudų tironija;
• ką patyrę investuotojai ir žymūs mokslininkai – nuo Warreno Buffetto ir Benjamino Grahamo iki Paulo Samuelsono ir Burtono Malkielo – kalba apie indeksinį investavimą;
• ir daug daugiau!

Taip pat rasite perspėjimų apie investavimo mitus ir madas, plintančias indeksavimo gudrybes.

Tikrasis kelias į investavimo sėkmę – turėti visą rinką, kartu stipriai sumažinant finansinio tarpininkavimo sąnaudas. Štai kas yra indeksinis investavimas. Ir štai apie ką ši knyga.

Prekės informacija

Iš anglų k. vertė 264 p., nespalv., iliustr., kietas virš.
18,2x13x2,4 cm
Leidykla: Leidybos studija, UAB, 2017
ISBN 9786098013412
Prekės kodas 9786098013412

Pažiūrėk, kas viduje

Pažiūrėk, kas viduje

Komentarai (0)

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

*Prašome užpildyti laukus, pažymėtus

Kuriame knygyne yra?

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS