LITERATŪRA. Vadovėlis VIII klasei, 1 dalis - Alius Avčininkas, Laima Namajuškienė, Aušra Smaleckienė

LITERATŪRA. Vadovėlis VIII klasei, 1 dalis

Alius Avčininkas, Laima Namajuškienė, Aušra Smaleckienė

Kaina: 14,49

Kuriame knygyne yra?

Vertinti

Parinkite įvertį

Bendras įvertinimas : 0 / 5

Apie knygą

LITERATŪRA 8 vadovėlis parengtas pagal 2016 m. Atnaujintą lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo programą. Vadovėlis yra skirtas vienai sudėtingiausių skaitytojų auditorijai − pereinamojo amžiaus paaugliams. Atsižvelgiant į amžiaus tarpsnį, užduotys, diskusiniai klausimai, projektai leis pamokų metu sieti programinius lietuvių ir užsienio literatūros kūrinius su mokiniams įdomia veikla, pateikti šiuolaikiški kontekstai palengvins autorių kūrybos nagrinėjimą.

Vadovėlį sudaro 2 dalys, 4 programinės temos. Pirmojoje dalyje nagrinėjamos dvi iš jų: Jausmų galia ir Gyvoji atmintis. Čia keliami ypač jautrūs paauglio savivokai programinių kūrinių nagrinėjimo klausimai: Kodėl žmogui (ne)būtinas kitas? Kuo meilė graži? Kodėl kartais bijome mylėti? Kodėl ne visi žmonės gali būti draugai?

Kurdami šį vadovėlį, autoriai siekė ne tik aspektų, užduočių, keliamų klausimų patrauklumo šio amžiaus tarpsnio mokiniams, bet ir aiškios metodinės struktūros, nuoseklaus darbo su numatytomis kiekvienos pamokos šaltinių nagrinėjimo, namų bei įsivertinimo užduotimis, skyrių ir temą apibendrinančiais testais. Atsižvelgiama ir į dalyko programoje numatomą pasirenkamų kūrinių skaitymą. Tam vadovėlyje pateiktas ne tik privalomų, bet ir rekomenduojamų kūrinių sąrašas, pasiūloma strategijų teksto suvokimui, teksto kūrimui.

Vadovėlio LITERATŪRA 8  komplektą sudaro: vadovėlis (1-oji ir 2-oji knyga), Kūrybinės užduotys, Metodinės rekomendacijos, skaitmeninis vadovėlis ir papildomos interaktyvios užduotys http://www.eduka.lt

1-oji vadovėlio knyga skiriama pirmajam mokslo metų pusmečiui.

Prekės informacija

188 p., spalv., iliustr., minkštas virš.
29x21x0,5 cm
Leidykla: Šviesa, 2018
ISBN 9785430068271
Prekės kodas 9785430068271

Pažiūrėk, kas viduje

Pažiūrėk, kas viduje

Komentarai (0)

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

*Prašome užpildyti laukus, pažymėtus

Kuriame knygyne yra?

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
Šilutė
Lietuvininkų g. 42