PILIETIŠKUMO PAGRINDAI. Vadovėlis IX–X klasei. Pirmoji knyga - Nijolė Letukienė, Salomėja Bitlieriūtė, Saulius Bužinskas

PILIETIŠKUMO PAGRINDAI. Vadovėlis IX–X klasei. Pirmoji knyga

Nijolė Letukienė, Salomėja Bitlieriūtė, Saulius Bužinskas

Kaina: 13,04

Kuriame knygyne yra?

Vertinti

Parinkite įvertį

Bendras įvertinimas : 0 / 5

Apie knygą

PILIETIŠKUMO PAGRINDAI parengti remiantis nauja bendrąja istorijos programa (2008). Knygoje pateikiama medžiaga sudaro galimybę mokiniams įgyti žinių ir įgūdžių, būtinų pilietiniam raštingumui ugdyti, pilietinės kultūros pagrindams formuoti. Kiekvienos pamokos pradžioje aptariama, kokių žinių ir gebėjimų įgis mokiniai. Gausios ir apgalvotos užduotys skiriamos individualiai ir grupinei mokinių veiklai. Pateikiama medžiaga grindžiama Lietuvos viešojo gyvenimo įvykiais. Remiamasi informacija, susijusia su įvairiomis Lietuvos valstybės, visuomenės gyvenimo sritimis, Europos ir tarptautinės teisės dokumentais. Vadovėlį PILIETIŠKUMO PAGRINDAI sudaro dvi knygos. Abiejose yra maždaug 60 temų, numatant veiklą ir ne per pamokas. Pamokai skiriama medžiaga nagrinėjama dviejuose atverstiniuose – keturiuose puslapiuose. Tai padeda tolygiai paskirstyti krūvį per kiekvieną pamoką.    

Prekės informacija

144 p., spalv., iliustr., minkštas virš.
16,5x23,6x0,8 cm
Leidykla: Šviesa, 2009
ISBN 9785430054373
Prekės kodas 9785430054373

Komentarai (0)

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

*Prašome užpildyti laukus, pažymėtus

Kuriame knygyne yra?

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS

Taip pat jus gali sudominti