Pagaliau ilgai ir laimingai. Trečia "Gėrio ir Blogio mokykla" knyga - Soman Chainani

-40%
 

Pagaliau ilgai ir laimingai. Trečia "Gėrio ir Blogio mokykla" knyga

The School for Good and Evil #3: The Last Ever After Soman Chainani

Kaina: 18,49 Akcija: 11,09 Sutaupote: 7,40 ( 40% )

Kuriame knygyne yra?

Vertinti

Parinkite įvertį

Bendras įvertinimas : 5 / 5

Apie knygą

Jeigu ne Sofija, Agata niekada nebūtų atvėrusi širdies. Jeigu ne Sofija, niekada nebūtų išmokusi mylėti. Jeigu ne Sofija, niekada nebūtų buvę Tedroso ir Agatos. Kadaise geriausios draugės pražudė baisų niekšą, kuris buvo jas išskyręs. Dabar Sofija atidavė tam niekšui savo širdį...

Prieš tris savaites Sofija pabučiavo Gėrio ir Blogio mokyklos Direktorių ir šis virto žaviu princu, siekiančiu užkariauti jos širdį. O Agatai su princu Tedrosu pavyko ištrūkti iš Bekraščio miško ir juodu grįžo į merginos namus Gavaldene. Geriausios draugės vėl išsiskyrė, bet šįkart jos abi – su savo princais. Tik kodėl nė viena iš jų nesijaučia laiminga? Kol Agatą su Sofija kankina abejonės, Gavaldene ir Bekraščiame miške bręsta neatšaukiami įvykiai, ir Agata su Tedrosu galiausiai supranta – juodu nebus laimingi, kol negrįš į Bekraštį mišką ir neišgelbės Sofijos, ir kol Gėris nepasieks galutinės pergalės prieš Blogį.

Tik kas, jei Sofija ir bus tas Blogis, su kuriuo teks kovoti Agatai ir Tedrosui? Ar Agatos ir Sofijos draugystė tikrai nutrūko amžinai? Gal dar ne vėlu ją išgelbėti ir, drauge įveikus Blogį, pagaliau gyventi ilgai ir laimingai?

 

Prekės informacija

Iš anglų k. vertė Danguolė Žalytė
600 p., nespalv., iliustr., kietas virš.
22x15x5 cm
Leidykla: Alma littera, 2016
ISBN 9786090121962
Prekės kodas 9786090121962

Pažiūrėk, kas viduje

Pažiūrėk, kas viduje

Apie autorių

Soman Chainani

Indų kilmės JAV rašytojas ir įvairiais prizais apdovanotas scenarijų autorius. O laisvalaikiu Somanas labai mėgsta žaisti tenisą. Lietuvos skaitytojams žinomas kaip knygų „Gėrio ir blogio mokykla“ ir „Pasaulis be princų. Gėrio ir blogio mokykla. Antra knyga“ autorius. Kūriniai įspūdingai debiutavo it atsidūrė New York Times bestselerių sąrašuose. Knygos išverstos į 26 kalbas, o kino kompanija „Universal Studios“ kuria ekranizaciją su garsiu prodiuseriu Joe Roth priešakyje, prisidėjusiu prie filmų „Snieguolė ir medžiotojas“ Alisa stebuklų šalyje“, „Piktadarės istorija“ kūrimo.

Komentarai (1)

Naujausi | Geriausi

Ugnė
Pati nuostabiausia mano skaityta knyga!! Visos 3 dalys mane be galo įtraukė. Abejoju ar kada dar rasiu nors vieną knygą, kuri prilygtų šiai! <3

Rašyk savo komentarą

*Prašome užpildyti laukus, pažymėtus

Kuriame knygyne yra?

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
Panevėžys
Savitiškio g. 61, PC RYO

Taip pat jus gali sudominti

Skrybėlė, pilna dangaus

Kaina: 10,29

Melų medis

Kaina: 9,99

Klampynių kronikos

Kaina: 8,99