PRIMA B1. Deutsch für Jugendliche. Band 5. Vokiečių kalba. Vadovėlis X klasei. Penktieji mokymo metai - Lutz Rohrmann, Magdalena Michalak, Friederike Jin

PRIMA B1. Deutsch für Jugendliche. Band 5. Vokiečių kalba. Vadovėlis X klasei. Penktieji mokymo metai

Lutz Rohrmann, Magdalena Michalak, Friederike Jin

Kaina: 13,04

Kuriame knygyne yra?

Vertinti

Parinkite įvertį

Bendras įvertinimas : 0 / 5

Apie knygą

Vadovėlis „Prima 5“ yra tęstinis serijos vadovėlis penktiems mokymo metams.

Vadovėlio metodinė koncepcija šiuolaikiška ir patraukli. Pateikiama medžiaga atitinka Bendrosiose programose numatytas dalyko turinio apimtis. Metodinė sistema tinka įvairiems mokymosi stiliams, skirtingiems poreikiams ir amžiaus tarpsniui. Yra daug motyvuojančių, įtraukiančių užduočių. Medžiaga įvairi, tinka tiek regimajam, tiek girdimajam, tiek motoriniam besimokančiojo tipui.

Visa mokomoji medžiaga pateikiama vaizdžiai ir aiškiai akcentuojant mokiniui svarbiausius dalykus. Parenkant vaizdinę medžiagą, vadovaujamasi principu, kad iliustracijos nėra tik knygos puošybos elementas. Kiekviena iliustracija teikia savarankišką informaciją. Vadovėlyje pateikiama daug paveikslų, koliažų, nuotraukų. Iliustracijos patrauklios, motyvuojančios. Pateikiama medžiaga ir informacija skatina mokinių susidomėjimą, motyvuoja ieškoti, pažinti ir mokytis. Informacinis aparatas, taisyklės, formuluotės sudaro sąlygas mokiniui dirbti savarankiškai. Tai skatina ir vadovėlio koncepcija. Jis tinka mokymuisi mokytis, skatina atrasti patiems. Kiekvieno skyriaus gale pateiktos įsivertinimo užduotys skatina mokinius stebėti ir apmąstyti savo pažangą, savarankiškai ieškoti papildomos medžiagos internete.

Vadovėlio komplektą sudaro: vadovėlis, pratybų sąsiuvinis su CD, mokytojo knyga, kompaktinė plokštelė, ilgalaikis planas.

Prekės informacija

Iš vokiečių k. vertė 144 p., spalv., iliustr., minkštas virš.
28x21x0,8 cm
Leidykla: Šviesa, 2011
ISBN 9785430056520
Prekės kodas 9785430056520

Pažiūrėk, kas viduje

Pažiūrėk, kas viduje

Komentarai (0)

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

*Prašome užpildyti laukus, pažymėtus

Kuriame knygyne yra?

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS

Taip pat jus gali sudominti