MATEMATIKA. Išplėstinis kursas. Vadovėlis gimnazijos IV klasei, vidurinės mokyklos XII klasei. Pirmoji knyga -  Rasa Kazlauskienė, Rūta Švelnikienė,  Vytautas Silvanavičius, Milda Marija Vosylienė, Aldona Navickienė, Alvyda Ambraškienė, Aniceta Chrapačienė

MATEMATIKA. Išplėstinis kursas. Vadovėlis gimnazijos IV klasei, vidurinės mokyklos XII klasei. Pirmoji knyga

Rasa Kazlauskienė, Rūta Švelnikienė, Vytautas Silvanavičius, Milda Marija Vosylienė, Aldona Navickienė, Alvyda Ambraškienė, Aniceta Chrapačienė

Kaina: 13,29

Kuriame knygyne yra?

Vertinti

Parinkite įvertį

Bendras įvertinimas : 0 / 5

Apie knygą

Vadovėlis skirtas nuosekliai ugdyti gebėjimus matematiškai mąstyti, spręsti problemas, komunikuoti (pasitelkiant matematiką) ir savarankiškai mokytis matematikos. Jis orientuotas į tolesnes ekonomikos, gamtos, tiksliųjų mokslų ir technologijų studijas. Mokomoji medžiaga pateikta taip, kad žinios, jų aiškinimo pobūdis atitinka šiuolaikinius matematikos mokslo pasiekimus, yra suprantama mokiniams, vaizdi, akcentuojami svarbiausi teiginiai, ugdoma mokinių nuostata mokytis matematikos, supratimas apie matematikos reikalingumą praktinėms ir mokslo problemoms spręsti.

Vadovėlio kiekvieno skyrelio pradžioje mokymosi uždaviniai (Šiame skyrelyje) orientuoti į numatomus pamokos rezultatus ir gebėjimus, kuriuos turėtų įgyti moksleiviai. Medžiagos aiškinimas, įrodymai ir taikymai gausiai iliustruojami brėžiniais, pavyzdžiais, kuriuos mokiniai gali išsinagrinėti savarankiškai. Kiekvieno skyrelio pabaigoje pateikta užduočių sistema leidžia mokytojui diferencijuoti darbą. Esama pakankamai naują medžiagą įtvirtinančių užduočių ir užduočių, reikalaujančių kūrybinio įgytų žinių taikymo, atskleidžiančių matematikos vidinius ryšius ir taikymus praktikoje. Siūloma pasinaudoti IKT. Skyrių pabaigoje yra teorijos santraukos, padedančios apibendrinti, pasikartoti ir susisteminti įgytas žinias ir skyrelis „Pasitikrinkite“, kurio užduotys apima visą skyriaus medžiagą, leidžia mokiniams įsitikinti, ar gerai išmoko ir suprato, kas dėstoma šiame skyriuje, o pateikti atsakymai palengvina savikontrolę. Vadovėlyje taip pat yra kūrybinių ir projektinių darbų siūlymų. Visa vadovėlio medžiaga (teorijos aiškinimas ir užduotys) leidžia dirbti keliais lygiais pagal moksleivių pasirengimą. Vadovėlis tinkamas ir mokytis savarankiškai. Abiturientams ir jų mokytojams labai pravers 7 kartojimo skyrius. Jame trumpai primenami pagrindiniai teiginiai, formulės, pateikiama įvairaus lygio užduočių visam matematikos kursui pasikartoti.  

Vadovėlio komplektą sudaro: vadovėlis (1-oji, 2-oji knyga).

Prekės informacija

200 p., dvispalv., iliustr., minkštas virš.
23,7x16,5x1 cm
Leidykla: Šviesa, 2011
Sudarytojas: Milda Marija Vosylienė
ISBN 9785430056605
Prekės kodas 9785430056605

Pažiūrėk, kas viduje

Pažiūrėk, kas viduje

Komentarai (0)

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

*Prašome užpildyti laukus, pažymėtus

Kuriame knygyne yra?

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS