MATEMATIKA. Vadovėlis VIII klasei. Pirmoji knyga (ŠOK) -  Irma Gecevičiūtė, Regina Radavičienė,  Viktorija Sičiūnienė, Sigita Žuklijienė, Angelė Bieliauskaitė, Rasa Butkevičienė, Lina Butkevičienė

Vertinti

Parinkite įvertį

Bendras įvertinimas : 5 / 5

Apie knygą

Vadovėlis parengtas laikantis serijos „Šok“ vadovėlių komplektų struktūros. Pasistengta, kad vadovėlio medžiaga savo sudėtingumu, kiekiu ir proporcijomis atitiktų aštuntoko amžiaus ypatybes, būtų jam patraukli, motyvuojanti ir mokanti mokytis. Modeliuojant mokomąsias situacijas, formuluojant iš jų išplaukiančius klausimus ir užduotis, atsižvelgta į mokinių įvairovę pagal pasiekimų lygius, skirtingus mokinių polinkius ir poreikius, mokymosi stilių. Vadovėlio turinys ir jo metodinė sąranga sudaro prielaidas mokiniams sėkmingai formuotis Bendrosiose programose apibrėžtas vertybines nuostatas, kryptingai, sistemingai ir kompleksiškai įgyti tvirtų ir integruotų matematikos žinių, plėtoti savo matematinio komunikavimo ir problemų sprendimo gebėjimus, įgyti matematikos dalyko atstovams būdingo matematinio mąstymo elementų, taip pat ugdytis visas bendrąsias kompetencijas: mokėjimo mokytis, pažinimo, komunikavimo, socialinę, iniciatyvumo ir kūrybingumo, asmeninę.  

Vadovėlio komplektą sudaro: vadovėlis (1-oji, 2-oji knyga), pratybų sąsiuviniai (1-asis ir 2-asis sąsiuvinis), mokytojo knyga, uždavinynas.

Prekės informacija

128 p., spalv., iliustr., minkštas virš.
26x19,5x0,6 cm
Leidykla: Šviesa, 2011
Sudarytojas: Viktorija Sičiūnienė
ISBN 9785430056582
Prekės kodas 9785430056582

Pažiūrėk, kas viduje

Pažiūrėk, kas viduje

Komentarai (0)

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

*Prašome užpildyti laukus, pažymėtus

Kuriame knygyne yra?

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS

Taip pat jus gali sudominti