MATEMATIKA. Vadovėlis VII klasei. Pirmoji knyga (ŠOK) -  Viktorija Sičiūnienė, Sigita Žuklijienė, Angelė Bieliauskaitė, Rasa Butkevičienė, Lina Butkevičienė

MATEMATIKA. Vadovėlis VII klasei. Pirmoji knyga (ŠOK)

Viktorija Sičiūnienė, Sigita Žuklijienė, Angelė Bieliauskaitė, Rasa Butkevičienė, Lina Butkevičienė

Kaina: 11,19

Išparduota

Vertinti

Parinkite įvertį

Bendras įvertinimas : 0 / 5

Apie knygą

Vadovėlyje laikomasi bendrų serijos ,,Šok“ vadovėlių principų – tos pačios piktogramų, iliustracijų, teksto pateikimo sistemos. Kiekvienoje knygoje pateikiami skyriai su įžangomis, apibendrinimais ir trijų lygių kartojimo uždaviniais, o jų pabaigoje – visų kartojimo uždavinių atsakymai ir matematikos terminų žodynėlis. Vadovėlio medžiaga siejama su realia, gyvenimiška, mokiniui artima aplinka. Mokomoji medžiaga yra gana įvairi: autorių tekstai, užduotys ir uždaviniai, paaiškinimai, iliustracijos, ištraukos iš mokslo populiariosios literatūros, matematikos istorijos vaizdinė ir grafinė informacija. Vaizdinė medžiaga perteikia, paaiškina ne tik vaizdžiai dėstomas mintis, bet ir teikia savarankiškos, papildomos informacijos. Vadovėlio užduotys skatina mokinius ieškoti informacijos įvairiuose šaltiniuose, ją kritiškai vertinti, analizuoti, daryti išvadas. Vadovėlį su kitais šios serijos vadovėliais sieja ir skyrius Mokymosi žingsniai, kuriame aprašomi pritaikyti mokiniams aktyvūs mokymo metodai.  


ŠOK serijos matematikos vadovėlio komplektą VII klasei sudaro: vadovėlis (1-oji ir 2-oji knyga), pratybų sąsiuviniai (1-asis ir 2-asis sąsiuvinis), mokytojo knyga „EDUKA klasėje“ (www.klase.eduka.lt), kontroliniai darbai, uždavinynas.   

Prekės informacija

144 p., spalv., iliustr., minkštas virš.
26x19,5x0,6 cm
Leidykla: Šviesa, 2012
Sudarytojas: Viktorija Sičiūnienė
ISBN 9785430055271
Prekės kodas 9785430055271

Komentarai (0)

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

*Prašome užpildyti laukus, pažymėtus

Taip pat jus gali sudominti

Thomo Manno šeimos šimtmetis

Kaina: 14,99 Akcija: 10,49 Sutaupote: 4,50 ( 30% )