FORMULĖ. Matematikos vadovėlis VI klasei. Pirmoji knyga (ŠOK) -  Irma Gecevičiūtė, Regina Radavičienė,  Viktorija Sičiūnienė, Asta Rudienė

FORMULĖ. Matematikos vadovėlis VI klasei. Pirmoji knyga (ŠOK)

Irma Gecevičiūtė, Regina Radavičienė, Viktorija Sičiūnienė, Asta Rudienė

Kaina: 11,19

Kuriame knygyne yra?

Vertinti

Parinkite įvertį

Bendras įvertinimas : 0 / 5

Apie knygą

FORMULĖ – tęstinis mokomasis komplektas, skiriamas matematikai mokytis VI klasėje. Jame įgyvendinama naujausia matematikos ugdymo programa, ŠOK serijos vadovėliams būdingi principai ir autorių idėjos.
 
FORMULĖS vadovėlį sudaro dvi knygos. Kiekvienoje knygoje yra penki skyriai, skyrių apibendrinimai ir trijų lygių kartojimo uždaviniai. Kiekvienos knygos gale pateikiami kartojimo uždavinių atsakymai, matematikos terminų žodynėlis. Visų kitų vadovėlio uždavinių atsakymai yra mokytojo knygose. ŠOK serijos vadovėlius jungiančios projektinių darbų temos trumpai pristatomos jau pirmos knygos įvade. Čia apibūdinama ir vadovėlio sandara (ji analogiška V klasės vadovėliui FORMULĖ), pateikiami nurodymai, kaip naudotis vadovėliu.
 
Vadovėlyje yra daug užduočių, kurios skatina mokinius bendrauti, nuosekliai lavina jų matematinį mąstymą ir problemoms spręsti būtinus gebėjimus. Vadovėlyje daug dėmesio skiriama tam, kad mokiniai suprastų matematikos vidinius ir išorinius ryšius, išmoktų jais naudotis. Šie ryšiai atskleidžiami nagrinėjant įvairias gyvenimiškas situacijas.
 
Kiekviename vadovėlio skyriuje yra nuorodų į kontrolinių darbų knygelę (iš viso dešimt kontrolinių darbų po tris variantus). Pirmasis kiekvieno kontrolinio darbo variantas pateikiamas kartu su vertinimo instrukcija. Atlikę kontrolinio darbo užduotį ir išnagrinėję jos vertinimo instrukciją, mokiniai gali įsivertinti žinias, geriau pasirengti žinių patikrai. Kiti du kontrolinio darbo variantai pateikiami be sprendimų, o jų atsakymai yra mokytojo knygoje.
 
Vadovėlio komplektą FORMULĖ VI klasei sudaro: vadovėlis (pirmoji ir antroji knyga), pratybų sąsiuviniai (1-asis ir 2-asis sąsiuvinis), mokytojo knyga, kontroliniai darbai, uždavinynas. 

Prekės informacija

136 p., spalv., iliustr., minkštas virš.
19,5x26x0,6 cm
Leidykla: Šviesa, 2009
Sudarytojas: Viktorija Sičiūnienė
ISBN 9785430053307
Prekės kodas 9785430053307

Pažiūrėk, kas viduje

Pažiūrėk, kas viduje

Komentarai (0)

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

*Prašome užpildyti laukus, pažymėtus

Kuriame knygyne yra?

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS

Taip pat jus gali sudominti