Lietuvių literatūros konspektas abiturientui. Rašytojų gyvenimas ir kūryba. Kont ekstai - Irena Kanišauskaitė, Nijolė Šervenikaitė, Saulius Žukas,  Loreta Mačanskaitė, Eglė Patiejūnienė, Dalia Satkauskytė, Marius Mikalajūnas, Dainius Vaitiekūnas, Onutė Baumilienė

Lietuvių literatūros konspektas abiturientui. Rašytojų gyvenimas ir kūryba. Kont ekstai

Irena Kanišauskaitė, Nijolė Šervenikaitė, Saulius Žukas, Loreta Mačanskaitė, Eglė Patiejūnienė, Dalia Satkauskytė, Marius Mikalajūnas, Dainius Vaitiekūnas, Onutė Baumilienė

Kaina: 9,59

Kuriame knygyne yra?

Vertinti

Parinkite įvertį

Bendras įvertinimas : 4 / 5

Apie knygą

„Lietuvių literatūros konspektas abiturientui“ skirtas 11–12 klasės mokiniams. Jame glaustai pristatomi Lietuvos rašytojai, įtraukti į Vidurinio ugdymo bendrųjų programų literatūrinio (kultūrinio) ugdymo išplėstinio kurso turinį.
Aptariami svarbiausi rašytojo kūrybinės aplinkos ir kultūrinio konteksto bruožai, biografijos faktai, būdingiausios kūrybos ypatybės, pateikiama literatūros tekstų su klausimais. Siekiama pabrėžti bendrus skirtingų autorių kūrybos motyvus, problemas ir taip išryškinti literatūros istorijoje pasikartojančias temines gijas, pavyzdžiui: žmogaus ir pasaulio prieštaringumas, įsipareigojimas tėvynei ir visuomenei, tautinės tapatybės kūrimas ir įtvirtinimas, miestas kaip atminties ir vaizduotės šaltinis, gyvybės vertė ir nuvertinimas ir panašiai. Temų sąrašas pateikiamas konspekto pabaigoje. Lentelė atkreips dėmesį į konkrečius kūrinius, kurie svarbūs vienai ar kitai temai atskleisti.
Konspektas sudarytas remiantis „Baltų lankų“ leidyklos išleistais literatūros vadovėliais ir chrestomatijomis 11 ir 12 klasei. Ne vienu atveju jame patikslintos vadovėlio formuluotės, prireikus vadovėlio medžiaga papildyta.

Prekės informacija

192 p., minkštas virš.
24x16x1,1 cm
Leidykla: Baltų lankų leidyba UAB, 2013
Sudarytojas: Irena Kanišauskaitė, Nijolė Šervenikaitė, Saulius Žukas
ISBN 9789955237440
Prekės kodas 9789955237440

Komentarai (0)

Atsiliepimų apie šią prekę nėra.

Rašyk savo komentarą

*Prašome užpildyti laukus, pažymėtus

Kuriame knygyne yra?

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Saltoniškių g. 9, Didysis Pegasas. PC PANORAMA
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Utena
Aušros g. 21 / A.Baranausko g. 44, PC AUŠRA
Telšiai
Respublikos g. 20
Rokiškis
Nepriklausomybės a. 27
Prienai
Vytauto g. 30
Šakiai
V. Kudirkos g. 35