Pasitikėjimo savimi galia. Tapk nesustabdomas, nenugalimas ir bebaimis visose gyvenimo srityse - Brian Tracy

Pasitikėjimo savimi galia. Tapk nesustabdomas, nenugalimas ir bebaimis visose gyvenimo srityse

Brian Tracy

Kaina: 8,79

Kuriame knygyne yra?

Vertinti

Parinkite įvertį

Bendras įvertinimas : 5 / 5

Apie knygą

Dauguma žmonių yra linkę save lyginti su kitais. Jie gyvena su savo silpnybėmis, ribotais gebėjimais ir palaipsniui nustoja veikti, nors galėtų pasiekti daug daugiau. Vietoj to, jog galėtų save gerbti ir savimi didžiuotis, toks žmogus kasdien tampa vis pasyvesnis.
Jeigu pasitikėjimas savimi ir savigarba yra tokie trokštami dalykai, kodėl tik tiek mažai žmonių turi pakankamai pasitikėjimo savimi gyventi geresnį gyvenimą? Tam yra tūkstančiai priežasčių, tačiau tikriausiai pats nuostabiausias atradimas, susijęs su pasitikėjimu savimi, yra tas, jog ši protinė savybė gali būti išmokstama ją praktikuojant. Kadangi tai yra išmokstama, pasitikėjimas savimi gali būti išsiugdomas sistemingai vykdant patarimus aprašytus šioje knygoje.
Žinoma, kiekvienas įvairiose srityse savimi pasitiki skirtingai, tačiau puiki žinia tai, jog ugdant pasitikėjimą savimi, Tu neabejotinai pradėsi pasikliauti savimi bet kokioje srityje, kuri Tau yra svarbi.
Įvaldyk PASITIKĖJIMO SAVIMI GALIĄ ir pajusi, kad pats gali kontroliuoti savo gyvenimą, ir suprasi, kad tai pagrindinis laimės, gerovės ir maksimalios gyvenimo kokybės reikalavimas.

Prekės informacija

Iš anglų k. vertė 134 p., kietas virš.
21,5x15x1,4 cm
Leidykla: Tobulėjimo projektai, UAB, 2016
ISBN 9786099569154
Prekės kodas 9786099569154

Apie autorių

Brian Tracy

Brajanas Treisis – vienas žinomiausių Amerikos lektorių verslo srityje, geriausiai parduodamų knygų autorius ir pagrindinis konsultantas asmens ir profesinio tobulėjimo klausimais. Jis įkūrė, išplėtė, vadovavo ar patobulino 22 kompanijas įvairiose verslo srityse. Kiekvienais metais Brajano  Treisio auditoriją sudaro 250 000 žmonių, jis konsultavo tokius klientus, kaip IBM, „McDonel Douglas“ ir „The Million Dollar Round Table“.

Komentarai (1)

Naujausi | Geriausi

Audrius
Patiko, patarčiau perskaityti tikrai priverčianti susimastyti :)

Rašyk savo komentarą

*Prašome užpildyti laukus, pažymėtus

Kuriame knygyne yra?

Šiame sąraše pateikiami duomenys yra atnaujinami vieną kartą per parą, todėl klientams visada rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti. Visų knygynų kontaktus rasite tituliniame puslapyje esančiame žemėlapyje.
Vilnius
Ozo g. 25, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Upės g. 9, 1 aukštas, PC CUP
Kaunas
Karaliaus Mindaugo pr. 49, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
K.Baršausko g. 66A, PC MOLAS
Laisvės al. 81, Kauno centrinis knygynas
Klaipėda
Taikos pr. 61, Didysis Pegasas. PC AKROPOLIS
Taikos pr. 139, PC BIG
Šiauliai
Aido g. 8, PC AKROPOLIS
Šakiai
V. Kudirkos g. 35

Taip pat jus gali sudominti